Карпатами зіграли внічию з Маріуполем

У поєдинку 22-го туру чемпіонату України Карпати на своєму полі зіграли внічию з Маріуполем (1:1).

Гості відкрили рахунок в матчі після точного удару Олександра Зубкова на самому початку матчу, але ще до перерви Крістіан Понд зумів зрівняти рахунок.

Після початку другого тайму команди по черзі володіли м’ячем. Найактивніше виглядали “зелено-білі”, які наполегливо атакували захисні редути Маріуполя. Неймовірний шанс упустив Швед на 88-й хвилині, не зміг реалізувати вихід один на один з голкіпером. На жаль, більше голів вболівальники на стадіоні Україна не побачили. У підсумку – нічия 1:1.

Українська Прем’єр-ліга. 22-й тур.

«Карпати» – «Маріуполь» – 1:1

Кристіан Понде (33) – Олександр Зубков (9).

Олексій Гуцуляк (45), Роман Толочко (51), Роман Дебелко (73) – Бесір Демірі (14), Дмитро Мішньов (21), Сергій Яворський (41), Олександр Зубков (90+2).

«Карпати»: Герман Пеньков – Аді Меґремич, Папа Гуйе, Ніка Сандохадзе – Олексій Гуцуляк, Франціско Ді Франко, Роман Толочко, Сергій Мякушко (Андрій Бусько, 90) – Мар’ян Швед, Кристіан Понде (Родриго Варгас, 79), Карім Йода (Роман Дебелко, 60).

«Маріуполь»: Рустам Худжамов – Бесір Деміри, Сергій Яворський, Сергій Чоботенко, Павло Полегенько – Валерій Федорчук, Дмитро Мішньов (Данило Ігнатенко, 89) – Владислав Вакула (В’ячеслав Чурко, 83), Олександр Піхальонок, Олександр Зубков – Андрій Борячук (Ілля Путря, 68).

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький).

Удари (у площину):11 (6) – 9 (3)
Кутові: 7 – 3
Оффсайди: 0 – 3.

Стадіон: Україна (Львів)

Таким чином, Маріуполь набрав 30 очок і на даний момент займає 6-е місце в турнірній таблиці, випереджаючи Ворсклу на 2 очка. Доля команди буде вирішуватися в завтрашньому матчі між Арсеналом-Київ і полтавським клубом. Маріупольцям, щоб залишитися в першій шістці, потрібен будь-який результат, окрім перемоги Ворскли.

Карпати завершили першу частину чемпіонату на 9-й позиції. В активі команди 21 очки.