Відбулося відкриття в Німеччині аукціону на будівництво інфраструктури для мобільних мереж 5G

В Німеччині відбулося відкриття аукціону на будівництво інфраструктури для мобільних мереж 5G.

Про це повідомляє Deutsche Welle.
Зазначається, що 19 березня глава Федерального мережевого агентства Йоахім Хоман в Майнці символічно натиснув на кнопку секундоміра, який використовувався ще в 2000 році.

<p>До кінця 2022 року високошвидкісним інтернетом планується забезпечити 98% домогосподарств у ФРН</p> - У Німеччині оголосили аукціон з будівництва мобільних мереж 5G
Тоді перший масштабний аукціон з продажу мобільних частот приніс федеральної скарбниці майже 51 мільярд євро. Поточний аукціон принесе менше прибутку. На думку експертів, прибуток становитиме 3-5 мільярдів євро, як і у результаті аукціонів 2010 і 2015 років. Отримані кошти влада планує витратити на цифровізацію.
Умови, які поставили перед компаніями-учасницями аукціону, досить жорсткі. Їм доведеться вкласти чималі кошти у спорудження радіощогл, щоб виконати вимоги, що пред’являються. Федеральне відомство по захисту від радіації вимагає провести додаткові дослідження, щоб встановити наслідки застосування більш високих радіочастот та пов’язаного з цим електромагнітного випромінювання для здоров’я людей.
До кінця 2022 року високошвидкісним інтернетом планується забезпечити 98% домогосподарств у ФРН. Аукціон продовжиться не менше трьох тижнів. У ньому беруть участь Deutsche Telekom, Vodafone і Telefonica (O2), а також Drillisch – дочірня фірма концерну United Internet з федеральної землі Рейнланд-Пфальц.