Кабмін пропонує Коболєву новий контракт

Кабінет міністрів України продовжить контракт з нинішнім главою НАК “Нафтогаз України” Андрієм Коболєвим на нових умовах.

Про це на засіданні Кабміну заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За словами Гройсмана, на сьогоднішньому засіданні ухвалять рішення про продовження контракту з головою НАК Андрієм Коболєвим і правлінням компанії. При цьому зарплату Коболєву скоротять удвічі.

“Ми приймемо рішення продовжити контракт з правлінням на нових умовах на рік. З щомісячним звітом про досягнення цілей. Якщо цілі не будуть досягнуті, це буде підставою для розірвання контракту”, – повідомив він.

Гройсман зазначив, що правлінню НАК поставлено завдання щодо забезпечення анбандлінга газотранспортної системи (ГТС) і сертифікації її за європейським законодавством, продовження транзиту газу після 1 січня 2020 року і зростання видобутку газу до 18 млрд кубометрів на рік і більше.

Нагадаємо, 28 лютого, наглядова рада “Нафтогазу” запропонувала продовжити контракт з Коболєвим на нинішніх умовах. У той же час прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що ніяких рішень з цього питання не приймалося. Останнім часом він неодноразово висловлював невдоволення розміром зарплати Коболєва і високими преміями.