Мінветеранів та компанія Tetra Tec підписали меморандум про співпрацю в галузі гуманітарного розмінування

Міністерство у справах ветеранів України та американська компанія Tetra Tec TMR Operating Unit підписали меморандум про співпрацю в галузі гуманітарного розмінування.

Як повідомляє прес-служба відомства, Tetra Tec виступила з ініціативою організації навчальних курсів зі здійснення робіт з гуманітарного розмінування для ветеранів.

За словами міністра Ірини Фріз, співпраця буде спрямовуватись на забезпечення комплексної підтримки ветеранів війни в Україні на соціальному, фінансовому та освітньому рівнях. Зокрема, компанія пропонує розпочати та забезпечити підготовку, навчання та сертифікацію спеціалістів з гуманітарного розмінування.

«Tetra Tech готова створити умови, в яких ветерани будуть зайняті на всіх рівнях управління та впровадження проекту, їм буде надано необхідну для цього підготовку», – сказала Фріз.

Згідно з меморандумом, Тetra Tech виконуватиме всі операції відповідно до національних стандартів протимінної діяльності, ухвалені в Україні в 2018 році, та дотримуватиметься вимог щодо всіх аспектів протимінної діяльності.