Збірна України вирвала перемогу у Люксембургу завдяки автоголу на 93-й хвилині

У матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року збірна Люксембургу приймала національну команду України.

Зустріч відбулася на стадіоні «Жозі Бартель» в Люксембурзі і завершилася з рахунком 2:1 на користь української команди.

На 34-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник збірної Люксембургу Давид Тюпель.

Гол у відповідь на свій рахунок записав півзахисник української національної команди Віктор Циганков, який відправив м’яч у ворота збірної Люксембургу на 40-й хвилині матчу. Цей гол став першим для українського хавбека за збірну.

У компенсований час зустрічі, на 93-й хвилині півзахисник команди Люксембургу Жерсон Родрігес забив гол у свої ворота і допоміг українській команді здобути перемогу.

Після цієї гри Люксембург, набравши три очки, займає другий рядок у турнірній таблиці групи В. Збірна України, маючи в активі чотири бали, розташувалася на першому місці.

У наступному матчі Люксембург 7 червня в гостях зіграє проти Литви, а збірна України в той же день на своєму полі зустрінеться з Сербією.