Збірна Франції розгромила Ісландію в матчі відбіркового турніру Євро-2020

У матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року збірна Франції приймала національну команду Ісландії.

Зустріч відбулася на стадіоні «Стад де Франс» і завершилася з рахунком 4:0 на користь господарів.

На 12-й хвилині рахунок у матчі відкрив захисник збірної Франції Самуель Умтіті. Перевагу господарів у рахунку подвоїв нападник Олів’є Жиру, який відправив м’яч у ворота збірної Ісландії на 68-й хвилині.

Через 10 хвилин французький форвард Кіліан Мбаппе забив третій гол. Четвертий м’яч у ворота ісландської збірної відправив нападник Антуан Грізманн.

У наступному матчі збірна Франції 8 червня в гостях зіграє проти Туреччини, а Ісландія в той же день на своєму полі зустрінеться з Албанією.

Кваліфікація Євро-2020
Група Н
2-й тур

Франція – Ісландія – 4:0 (1:0)
Голи: 1:0 – Умтіті (12), 2:0 – Жиру (68), 3:0 – Мбаппе (78), 4:0 – Грізманн (84).

Франція: Льоріс, Павар, Умтіті, Варан, Курзава (Кімпембе, 85), Канте (Лемар, 80), Погба, Матюїді, Жиру, Грізманн, Мбаппе.

Ісландія: Халльдоурссон, Сігурдссон, Інгасон, Магнуссон, Арнасон, Сігурйонссон (Траустасон, 57), Гуннарссон, Гудмундссон (Фіннбогасон, 62), Б’ярнасон, Сігурдссон, Сайварссон (Скуласон, 84).

В іншому матчі групи H збірна Андорри зустрічалася з командою Албанії. Гра відбулася на стадіоні «Насьональ» в Андорра-ла-Велья і завершилася з рахунком 3:0 на користь гостей.