Зеленський відповів Порошенку на його слова про “маріонетку Коломойського”

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський відповів на звинувачення з боку нинішнього президента України, кандидата в президенти Петра Порошенка в залежності від бізнесмена Ігоря Коломойського заявою про зв’язки глави держави з фігурантом журналістського розслідування про незаконні схеми в ОПК – екс-першим заступником секретаря РНБО Олегом Гладковським (раніше мав прізвище Свинарчук).

“Щойно подивилися прес-конференцію нашого гаранта, він іще раз сказав, що я маріонетка Коломойського. В мене тільки одне запитання, думаю, він теж це побачить: то ви маріонетка Свинарчука чи Свинарчук ваша маріонетка? Якщо можна, передайте нашому гаранту”, – сказав В.Зеленський на брифінгу у своєму виборчому штабі в неділю ввечері, пише Інтерфакс.

На питання щодо його дій, якщо частина суспільства виступить проти нього у разі, якщо він стане президентом, Зеленський сказав: ”Я воювати з суспільством не буду. Я збирати намети, майдани, щоб захищати свою персону, якщо українці проти мене, – я не буду. Бо життя – найголовніше”, – зазначив Зеленський.

Також кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський має намір до кінця другого туру виборів оприлюднити прізвища першої п`ятірки членів своєї команди.

”Я хочу до кінця другого туру показати п`ятірку членів нашої команди”, – зазначив Зеленський.

На запитання журналістів, кого він бачить прем`єр-міністром, Зеленський сказав: ”Фахівця бачу, професійну людину. Прізвища зараз немає”.

Як повідомлялося, П.Порошенко в заяві для преси в неділю ввечері за підсумками оприлюднення національного екзит-полу, який відбувся на чергових виборах глави держави, наголосив, що в другому турі доля звела його “з маріонеткою Коломойського”. “Коломойському ми не дамо жодного шансу”, – наголосив П.Порошенко.