Президент не буде дебатувати на стадіоні – БПП

Народний депутат від партії Блок Петра Порошенка Марія Іонова вважає малоймовірним проведення дебатів між президентом Петром Порошенком та шоуменом Володимиром Зеленським на НСК Олімпійський у Києві.

“Президент Порошенко – європеєць і він на стадіоні не буде зустрічатись, він буде зустрічатись в телестудії, де мають нормально, професійно відбутись дебати”, – заявила вона в ефірі Громадського.

«Тому ми говоримо про ці дебати… Президент Порошенко — європеєць і він на стадіоні не буде зустрічатись, він буде зустрічатись в телестудії, де мають нормально, професійно відбутись дебати… а на стадіон до нього (Зеленського, — ред.) може прийти Павелко (президент Федерації футболу України, — ред.) і зіграти у футбол», — сказала Іонова.

Нагадаємо, раніше кандидат у президенти Володимир Зеленський покликав Петра Порошенка на дебати перед другим туром президентських виборів і дав йому 24 години на рішення.

“Звертаюся до Петра Порошенка. Ви кличете мене на дебати. Мріяли, що я втечу відморожусь, заховаюсь. Ні. Я це не ви у 2014 році.

Чекаю на вас тут, на НСК “Олімпійський”. Дебати відбудуться перед народом України. Усі канали мають право транслювати дебати наживо, усі журналісти мають право бути присутніми. Кандидати повинні обов’язково пройти експертизу і довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. Країні потрібен здоровий президент”, – заявив Зеленський.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, Міжнародні спостерігачі закликали Зеленського і Порошенка до дебатів.

Раніше, радник Зеленського заявив, що не бачить сенсу в проведенні теледебатів з Порошенком.

Чинний глава держави Петро Порошенко виступив за проведення дебатів кандидатів в президенти перед другим туром виборів.

У свою чергу, кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський заявив, що готовий прийти на дебати з нинішнім президентом Петром Порошенком.

“Я готовий. Я відкрита людина, я готовий до будь-якого інтерв’ю. В мене дуже мало часу в житті”, – сказав В.Зеленський на брифінгу в штабі в Києві, відповідаючи на запитання про те, чи готовий він вийти на дебати з П.Порошенком.

За підсумками опрацювання 99,9% протоколів, у першому турі виборів президента Володимир Зеленський набирає 30,24% голосів, а Петро Порошенко – 15,95%.