Динамо з боєм перемогло Зорю

У матчі 23-го туру УПЛ “Динамо” у Запоріжжі перемогло “Зорю” з рахунком 3:2, повідомляє офіційний сайт турніру.

Динамо совершило суперкамбэк в поединке с Зарей

Луганчани відкрили рахунок на 32-й хвилині матчу зусиллями Олександра Караваєва, який пробив точно в кут воріт Дениса Бойка.

На початку другого тайму “Динамо” залишилося в меншості. Червону картку отримав захисник Тамаш Кадар, і відразу ж “Зоря” забила другий гол: Максим Білий на добиванні головою послав м’яч у ворота киян.

За чотири хвилини Віталій Буяльський скоротив відставання гостей, після чого Віктор Циганков прямим ударом зі штрафного зрівняв рахунок у матчі. 2:2. Але і це не все!

На 70-й хвилині Білий отримав червону картку і залишив поле. У рівних складах “Динамо” зуміло вирвати перемогу. Циганков впевнено реалізував пенальті, призначений за гру рукою В’ячеслава Чечера.

Українська Прем’єр-ліга. 23-й тур.

«Зоря» – «Динамо» – 2:3

Гол: Караваєв, 32, Білий, 53 – Буяльський, 58, Циганков, 63, 82 (пен.).

Попередження: Сілас, 43, Луньов, 56, Кабаєв, 61, Чечер, 81 – Шапаренко, 38, Кадар, 48, Кендзьора, 56, Буяльський, 84, Вербич, 90 + 1.

Вилучення: Білий, 69 – Кадар, 52.

«Зоря»: 23. Заур Махарадзе – 3. Дмитро Литвин, 48. Максим Казаков, 19. Максим Луньов, 98. Євген Чеберко – 25. Максим Білий, 10. Дмитро Хомченовський, 96. Сілас (91. Нортон Матеус, 60) , 20. Олександр Караваєв (К), 22. Владислав Кабаєв (44. В’ячеслав Чечер, 71) – 11. Філіп Будковський (8. Неманья, 76).

Запас: 73. Луїс Філіпе, 6. Микита Каменюка, 7. Владислав Кочергін, 90. Леонардо.

Головний тренер – Юрій Вернидуб.

«Динамо»: 71. Денис Бойко – 16. Віталій Миколенко, 30. Артем Шабанов, 44. Томаш Кадар, 94. Томаш Кендзьора – 7. Беньямін Вербич, 8. Володимир Шепелєв, 10. Микола Шапаренко (19. Денис Гармаш, 46 ), 15. Віктор Циганков (К), 29. Віталій Буяльський (5. Сергій Сидорчук, 90 + 3) – 43. Назарій Русин (17. Сідклей, 46).

Запас: 1. Георгій Бущан, 18. Олександр Андрієвський, 45. Євген Смирний, 46. Ахмед Алібеков.

Головний тренер – Олександр Хацкевич.

Стадіон: «Славутич-Арена» (Запоріжжя).

Головний суддя – Віктор Копієвський (Кропивницький).

Після цієї перемоги “Динамо” набрало 53 очки і скоротило відставання від “Шахтаря” до 7 пунктів. “Зоря” ж втратила можливість наблизитися до “Олександрії”.