Порошенко говорив з Макроном про вибори та зустріч у “нормандському форматі”

Зустріч президента Франції Еммануеля Макрона і президента України Петра Порошенка в Парижі в п’ятницю тривала близько 50 хвилин.

Після переговорів Е.Макрон проводив главу Української держави на ганок Єлисейського палацу. П.Порошенко сів у автомобіль і поїхав.

Результат пошуку зображень за запитом "poroshenko macron"

Після зустрчі, Президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що другий тур виборів пройде без провокацій, передає Інтерфакс.

“Безумовно, що дискусії жорсткі … Я дуже сподіваюся, що вдасться уникнути провокацій, провокацій колон так званих, тих, хто називає себе … вже не буду про них згадувати вночі. Це викликає обурення і у наших міжнародних партнерів. Якщо провокатори будуть намагатися зірвати проведення тих чи інших виборчих заходів”, – заявив П.Порошенко в п’ятницю в ефірі телеканалу “Інтер” відеозв’язком з Парижа після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Президент висловив надію, що кандидатам в президенти України вдасться донести громадянам України повну інформацію про свої програми для того, щоб вони мали всі умови для визначення майбутнього України.

Пов’язане зображення

Він також заявив, що лідери Німеччини і Франції відзначають високий рівень демократії під час першого туру виборів в Україні. “Вони повністю задоволені захистом волевиявлення громадян і дуже сподіваються, що на такому ж рівні будуть проведені вибори 21 квітня”, – сказав П.Порошенко.

Крім того, Порошенко повідомив, що отримав згоду від лідерів Німеччини і Франції провести зустріч у “нормандському форматі” після виборів глави Української держави, зазначивши, що швидше за все вона відбудеться у Франції.

“Ми отримали абсолютно чітке повідомлення, що одразу після мого переобрання – ми переконані, що відкривається вікно можливостей – буде скликане засідання на найвищому рівні “нормандського формату”. Найбільш ймовірно, це відбудеться у Франції, як раз у п’яту річницю створення “нормандського формату” , – заявив П.Порошенко.

Нагадаємо, П.Порошенко відвідав Берлін, де зустрівся з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.