Конгрес США направив повістки банкам про фінанси Трампа і угоди з Росією

Комітети з розвідки і фінансових послуг палати представників США повідомили в понеділок, що відправили повістки про надання інформації щодо фінансів президента Дональда Трампа і бізнес банків з Росією.

У числі банків, яким спрямовані повістки – Citigroup, Bank of America, JPMorgan Chase, а також Deutsche Bank, який протягом двох десятиліть вів бізнес з Трампом. Бізнес Трампа отримав від Deutsche Bank до 2 мільярдів доларів кредитів, з яких до теперішнього часу не погашено близько 300 мільйонів.

Крім того, глава Наглядового комітету Палати представників Елайджа Каммінгс заявив у понеділок, що має намір направити повістку податковій фірмі Mazars, яка готувала податкові декларації для Трампа протягом приблизно десяти років. Каммінгс хоче побачити фінансову інформацію за останні десять років.

Демократи, які контролюють палату представників конгресу, ведуть розслідування щодо Трампа в цілому ряді фінансових аспектів. Розслідування активізувалися після того, як стали відомі попередні підсумки розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера, не знайшов свідчень “змови” Трампа з Росією. Відредагована Доповідь Мюллера має бути оприлюднена в четвер на цьому тижні.