Гол де Лігта приніс «Аяксу» вольову перемогу над «Ювентусом» і вивів в півфінал Ліги чемпіонів

Футболісти «Ювентуса» поступилися «Аяксу» в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Зустріч пройшла на стадіоні «Альянц – Ювентус» в Турині (Італія) і завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей. У складі італійського клубу голом відзначився Кріштіану Роналду (28 хвилина). У голландської команди точними ударами відзначилися Донні ван де Бек (34) і Матейсен де Лігт (67).

Нагадаємо, що перша зустріч команд, яка пройшла в Амстердамі (Голландія), завершилася внічию – 1:1. Таким чином, за сумою двох зустрічей в півфінал Ліги чемпіонів вийшов голландський клуб.

Додамо, що в ½ фіналу «Аякс» зіграє з переможцем пари «Тоттенхем» – «Манчестер Сіті», чвертьфінальний матч між якими відбудеться в середу, 17 квітня.