Інгулець сенсаційно переміг Зорю та виходить у фінал Кубка України

Футбольний клуб із смт. Петрове (Кіровоградська обл.) “Інгулець” у півфіналі Кубку України переміг луганську “Зорю” з рахунком 2:1.

Упродовж перших хвилин “Зоря” помітно володіла територіальною перевагою, проте не втілила її в гол. А ось чи не перша нагода “Інгульця” завершилася голом. Балан на фланзі легко пройшов оборонців “Зорі” і прострілив на Запорожця. Євген без проблем відправив м’яч у сітку – 1:0.

На 22 хвилині “Зоря” відповіла небезпечним моментом у Михайличенка. Оборонець гостей приєднався до атаки команди на лівому фланзі й з гострого кута пробив по воротах Ситникова. Але м’яч пролетів повз. Луганські футболісти продовжили тиснути на “Інгулець”, однак їм не вдавалося довести атаку до завершення.

“Інгулець”, який грав на контратаках, на 39 хвилині зумів подвоїти перевагу. Футболісти із селища Петрове заробили штрафний на половині поля гостей, який чудово виконав Щедрий. Артем зробив підступний навіс у штрафний луганців і м’яч залетів у ворота Феліпе так і не торкнувшись жодного гравця – 2:0.

До завершення першого тайму відзначитися у “Зорі” міг Сілас. Бразилець пробив з дальньої дистанції, але Ситников парирував м’яч, який підступно відскочив від газону. Арбітр компенсував чотири хвилини до першого тайму й луганцям вдалося покращити ситуацію. Чеберко забив курйозний “гол у роздягальню” й команди пішли відпочивати за рахунку 2:1.

Кубок України. Півфінал
17 квітня. Петрове. Стадіон “Інгулець”
“Інгулець” – “Зоря” – 2:1

Голи: Запорожець, 15, Щедрий, 39 – Чеберко, 45+1

Інгулець: Антон Ситников (ГК), Євген Запорожець, Владислав Клименко, Олександр Мишуренко, Віталій Павлов, Денис Балан, Артем Щедрий, Ніка Сичинава, Максим Ковальов, Владислав Лупашко (К), Олег Синьогуб.

Запасні: Богдан Шухман, Дмитро Сула, В’ячеслав Піднебенной, Михайло Писко, Олександр Акименко, Олександр Кучеренко, Олександр Козак.

Зоря: Луїс Філіпе(ГК), Віталій Вернидуб, Євген Чеберко, Олександр Тимчик, Богдан Михайличенко, Леван Арвеладзе, Сілас, Богдан Ледньов, Олександр Караваєв(К), Максим Луньов, Філіп Будковський.

Запасні: Микита Шевченко, Дмитро Хомченовський, Владислав Кабан, Максим Білий, Артем Громов, Максим Казаков, Ігор Чайковський.

Цікаві факти:

“Інгулець” стартував у Кубку України з другого раунду. На шляху до півфіналу команда з Петрового перемогла першоліговий “Колос”, друголіговий “Мир”, а також двох представників УПЛ – “Маріуполь” (3:1) та “Карпати” (1:1, 5:4 пен.).

“Інгулець” став сьомим клубом в історії Незалежної України, який грає в півфіналі Кубка, представляючи не вищий дивізіон.

Команда з Петрового після 21-го зіграного матчу посідає сьоме місце, відстаючи від зони перехідних матчів на дев’ять очок. В попередньому турі чемпіонату “Інгулець” не грав, оскільки “Зірка” знялась зі змагань.