Іванка Трамп заявила, що не збирається ставати президентом Світового банку

Президент США Дональд Трамп питав свою доньку Іванку, чи цікаво їй було б стати главою Світового банку (СБ), вона відповіла негативно.

Про це дочка американського лідера розповіла в інтерв’ю агентству Associated Press, опублікованому в середу.

Як уточнила Іванка Трамп, є радником президента США, вона сказала батькові, що “задоволена тією роботою”, яку зараз виконує. Як говориться в матеріалі, дочка американського лідера брала участь в процесі вибору кандидата на вказаний пост. Іванка Трамп висловила впевненість у тому, що Девід Мелпас, який був обраний новим президентом Світового банку, “прекрасно впорається з роботою”.

Іванка Трамп відмовилася відповісти на питання про те, чи пропонував їй батько якісь інші призначення. Вона зазначила, що поки не планує претендувати на будь-яку виборчу посаду.

Дональд Трамп заявив раніше в цьому місяці в інтерв’ю журналу The Atlantic, що розглядав можливість призначення своєї дочки Іванки на пост глави Світового банку. Він додав, що не висунув її кандидатом на вказану посаду з побоювань, що це вважатимуть проявом непотизму.

1 лютого пост президента СБ покинув Джим Ен Кім. Трамп 6 лютого висунув кандидатом на пост глави Банку Мелпаса, який на той момент був заступником міністра фінансів США з міжнародних справ. Мелпас 5 квітня був одноголосно обраний новим президентом Світового банку. У середині січня заступник директора з комунікацій Білого дому Джессіка Дітто заявила, що Іванка Трамп в той момент не розглядалася в якості можливого претендента на пост президента Світового банку.