Хемілтон виграв Гран-прі Іспанії

Британський пілот Льюїс Хемілтон виграв гонку етапу Формули-1 Гран-прі Іспанії.

Його партнер по команді “Мерседес” Валттері Боттас фінішував другим, а Макс Ферстаппен з команди “Ред Булл” посів третє місце.

На старті гонки Хемілтон зумів пройти Боттаса, що стартував з поул-позішн. Феттель ж пропустив Ферстаппена і незабаром змушений був поступитися позицією напарникові по “Феррарі” Шарлю Леклеру, повідомляє сайт чемпіонату.

Після хвилі перших піт-стопів Феттель почав наближатися до Леклера і обійшов напарника, але через кілька кіл раптово ще раз заїхав у бокси, втративши виграні позиції. На 46-му колі на трасі з’явилася машина безпеки через зіткнення Стролла і Норріса. Після рестарту позиції лідерів не змінилися. Хемілтон втримав перемогу, а пілоти “Феррарі” опинилися на 4-му і 5-му місцях.

Хемілтон повернув собі лідерство в загальному заліку, тепер у нього 112 балів. Його напарник по команді Валттері Боттас відстає від нього на 7 очок. Трійку кращих замикає Макс Ферстаппен, відстає від лідера вже на 46 балів.

У Кубку конструкторів “Мерседес” знаходиться поза конкуренцією – 217 очок проти 121 у “Феррарі” і 87 “Ред Булла”.