Росія не висунула спостерігачів на парламентські вибори в Україні

Росія не запропонувала Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ кандидатури спостерігачів для роботи на дострокових парламентських виборах, які відбудуться в Україні 21 липня.

Про це ТАРС повідомила в четвер прес-секретар Бюро Катя Андрушах.

“Відповідно до нашої стандартної практики і всеосяжної методології БДІПЛ запит про спостерігачів був розісланий всім державам-учасникам, за винятком країни перебування. Російська Федерація не висунула жодних довгострокових спостерігачів”, – інформувала вона.

“Прохання про надання короткотермінових спостерігачів для моніторингу ходу голосування в день виборів ще не було спрямоване, але буде розіслане в найближчі дні”, – сказала представниця Бюро.

Відповідаючи на запитання кореспондента ТАСС про можливість участі російських спостерігачів у моніторингу українських виборів, з огляду на той факт, що Україна заборонила реєструвати громадян РФ на минулих президентських виборах, Анруш відповіла, що “питання, що стосуються акредитації спостерігачів, в тому числі з Російської Федерації, слід направляти в органи, відповідальні за цей процес “.