Безробітний Володимир Зеленський за рішенням ЦВК став кандидатом у народні депутати

На Сумщині у виборчому окрузі №159 балотується в народні депутати самовисуванець та однофамілець президента України – Володимир Зеленський.
Відповідна інформація розміщена на сайті Центральної виборчої комісії.
За офіційними даними, Володимир Сергійович Зеленський – безробітний сумчанин.
«Народився 19 листопада 1985 року в місті Сумах, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, самовисування», – йдеться про нього на сайті ЦВК.
Передвиборна програма кандидата в нардепи, оприлюднена на сайті ЦВК, вміщується на одну сторінку. В ній задекларовано, що діяльність в разі обрання Володимира Сергійовича Зеленського народним депутатом буде спрямована на реалізацію завдань, розділених на чотири блоки: людина – найвища цінність; рівність усіх перед Законом та справедливість перед ним; перемога над корупцією; здорова та освічена нація.
Наразі у виборчому окрузі №159 зареєстровано 11 кандидатів у нардепи. Серед них є й відомі особи. Це, зокрема, самовисуванець і народний депутат України III-VIII скликань Андрій Деркач, який вигравав тут вибори у 1998, 2012 та 2014 роках, а також уродженець Парижу і Глухівський міський голова Мішель Терещенко, якого висунула політична партія «Об’єднання «Самопоміч».
На сайті ЦВК, станом на 24 червня, в одномандатних виборчих округах зареєстровано 2 тис. 331 кандидата в народні депутати, в тому числі: які балотуються у порядку самовисування – 1 тис. 507, висунутих політичними партіями – 824. З низ є 7 кандидатів із прізвищем Зеленський і лише один із них є тезкою президента України Володимира Олександровича Зеленського.