«Барселона» обіграла «Арсенал» у матчі за Кубок Гампера

У матчі за Кубок Гампера «Барселона» обіграла «Арсенал» з рахунком 2:1 і стала володарем трофея. Зустріч відбулася в Барселоні на стадіоні «Камп Ноу».

Зображення

Рахунок був відкритий на 36-й хвилині. Автором голу став нападник лондонського клубу П’єр-Емерік Обамеянг, якому асистував Месут Озіл.

«Барселона» зрівняла рахунок у середині другого тайму завдяки автоголу захисника «канонірів» Ейнслі Мейтленд-Найлс. Перемогу каталонському клубу приніс гол Луїса Суареса на 90-й хвилині. Гольовою передачею відзначився Роберто.

Кубок Гампера розігрується з 1966 року. З 1997 року турнір проводиться з одного матчу в зв’язку з насиченістю графіка передсезонної підготовки.

У новому сезоні «Барселона» стартує в чемпіонаті Іспанії гостьовим матчем з “Атлетиком” з Більбао. Зустріч відбудеться 16 серпня. «Арсенал» почне сезон в англійській Прем’єр-лізі виїзним матчем з «Ньюкасл Юнайтед» (11 серпня).