У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відкрили футбольне поле

Сьогодні, 8 серпня, до Дня військ зв’язку, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулось відкриття нового футбольного поля.

В церемонії відкриття приймали участь: начальник ВІТІ, полковник Євген Степаненко, народний депутат України, випускник інституту Юрій Арістов, радник Президента УАФ Валентин Латипов та Президент Збірної журналістів, шеф-редактор ІА «Центр новин» Ольга Витак.

З вітальним словом до курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації звернувся полковник Євген Степаненко, він відзначив, що це перший футбольний майданчик, який встановлений у військовому інституті.

«Дякую усім хто допоміг побудувати футбольне поле для наших курсантів. В нашому інституті – це поле символізує новий етап розвитку. Футбол для військових – це ще один тренувальний процес. Тому, ми не будемо зупинятися, така програма буде продовжуватись. В нас є плани побудувати за натівським зразком полосу перешкод, крім футбольного поля, побудувати баскетбольний та волейбольний майданчик», – відзначив Степаненко.

Після урочистого перерізання стрічки і відкриття футбольного поля, народний депутат України Юрій Арістов привітав усіх причетних до свята військ зв’язку та подарував кожному курсанту інституту, які приймають участь у всеукраїнських матчах, по два комплекти професійної футбольної форми Joma.

“Під час студентських років в цьому інституті, ми неодноразово грали у футбол, баскетбол. Для військослужбовців спорт є важливою частиною життя, він організовує, вчить дисципліни. Дуже добре, що тепер наші курсанти мають можливість займатися спортом на сучасному футбольному полі, в професійній футбольній формі. Дуже радий, що став частиною цього футбольного свята”, – відзначив Арістов.

Крім того, Валентин Латипов привітав курсантів від імені Президента УАФ Андрія Павелка, і вручив почесні нагороди за розвиток футболу серед військових, зокрема полковнику Олегу Сєрому та Заступнику начальника інституту полковнику Віталію Тарасову.

“Із приємністю передаю вам вітання від президента Української асоціації футболу Андрія Павелка та дякую вам за активну спортивну позицію, яскраву гру та чудове футбольне свято! Від імені всієї футбольної спільноти бажаю вам міцного здоров’я та нових перемог!”, — сказав Валентин Латипов.

Після офіційної урочистої частини відбувся товариський матч Збірної журналістів з курсантами ВІТІ.

Команду журналістів представляли: Дмитро Дєнков (Українська правда), Костянтин Андріюк (телепроект “Зупини лося”), Василь Пехньо (Громадське ТВ), Ярослав Твардовський (Динамоманія), Юрій Чміль (Еспресо ТВ) та Володимир Шемулянський (ІА “Центр новин”).

Головна перемога дісталася військовим, які на сучасному футбольному полі готуватимуться до нових турнірів.

Нагадаємо, Збірна журналістів України з 2016 року бере участь в благодійних матчах під патронатом УАФ, які покликані допомагати дітям-сиротам, інвалідам, дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Раніше, команда журналістів відкрила футбольне поле для військових Сухопутних військ України.