«Ліверпуль» обіграв «Челсі» в серії пенальті і четвертий раз в історії завоював Суперкубок УЄФА

У Стамбулі завершився матч за Суперкубок УЄФА. Зустріч проходила на стадіоні «Водафон Арена». Основний час завершився внічию (2:2).

На гол Олів’є Жиру на 36-й хвилині “Ліверпуль” відповів точним ударом Садіо Мане на початку другої половини.

На 40-й хвилині Пулішіч забив другий м’яч у ворота чинного переможця Ліги чемпіонів, але головний арбітр зустрічі Стефані Фраппар взяття воріт не зарахувала, так як американець опинився в положенні поза грою.

Той же Мане вивів мерсисайдців в перед в першому додатковому таймі, але лондонці відігралися завдяки голу Жоржиньйо з пенальті на 101-й хвилині.

У підсумку переможець визначався в серії пенальті, де точнішими були гравці «Ліверпуля» (5:4). Нагадаємо, що матч вперше обслуговувала жіноча бригада арбітрів на чолі зі Стефані Фраппар з Франції.

Суперкубок УЄФА-2019. Стамбул, Турція.

«Ліверпуль» – «Челсі» 2:2  (5:4 по пенальті)

Зображення

Голи: Жиру, 36 (0:1), Мане, 48 (1:1), Мане 95 (2:1), Жоржиньйо, 101 (2:2, з пенальті).

«Ліверпуль»: Адріан, Фабіньо, Ван Дейк, Мілнер (Вейналдум, 64), Робертсон (Александер-Арнольд, 90), Матіп, Гомес, Хендерсон, Окслейд-Чемберлен (Фірміно, 46), Мане (Орігі, 103), Салах.

«Челсі»: Кепа, Крістенсен (Томорі, 85), Зума, Аспілікуета, Емерсон, Жоржиньйо, Канте, Ковачич (Барклі, 101), Пулішіч (Маунт, 74), Жиру (Абрахам, 74), Педро.