У ВР затвердили кандидатури усіх керівників комітетів

Підготовча депутатська група затвердила кандидатури на керівні посади в парламентських комітетах.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні групи.

Так, Комітет з питань аграрної та земельної політики має очолити новообраний депутат від “Слуги народу” Микола Сольський, Комітет з питань антикорупційної політики — Анастасія Красносільська (“Слуга народу”), Комітет з питань бюджету — Юрій Арістов (“Слуга народу”).

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики — Олександр Ткаченко (“Слуга народу”), Комітет з питань екологічної політики та природокористування — Олег Бондаренко (“Слуга народу”), Комітет з питань економічного розвитку — Дмитро Наталуха (“Слуга народу”).

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг — Андрій Герус (“Слуга народу”), Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування — Михайло Радуцький (“Слуга народу”), Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва — Богдан Яременко (“Слуга народу”).

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом — Іванна Климпуш-Цинцадзе (“Європейська солідарність”), Комітет з питань молоді і спорту — Андрій Кожем’якін (“Батьківщина”), Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки — Олександр Завітневич (“Слуга народу”).

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування — Андрій Клочко (“Слуга народу”), Комітет з питань освіти, науки та інновацій — Сергій Бабак (“Слуга народу”), Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин — Дмитро Лубінець (позафракційний).

Комітет з питань правової політики — Ірина Венедіктова (“Слуга народу”), Комітет з питань правоохоронної діяльності — Денис Монастирський (“Слуга народу”).

На посаду голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради “Слуга народу” запропонує кандидатуру пізніше.

Комітет з питань свободи слова очолить Нестор Шуфрич (“Опозиційна платформа — За життя”), Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів — Галина Третьякова (“Слуга народу”), Комітет з питань транспорту та інфраструктури — Володимир Крейденко (“Слуга народу”).

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики — Данило Гетманцев (“Слуга народу”), а Комітет з питань цифрової трансформації — Михайло Крячко (“Слуга народу”).

Крім того, планується, що у Комітеті з питань економічного розвитку першим заступником голови стане Сергій Тарута (“Батьківщина”), заступниками — Дмитро Кисилевський та Роксолана Підласа (обоє – “Слуга народу”), а секретарем комітету — Ярослав Рущишин (“Голос”).

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики перший заступник — Ірина Констанкевич (позафракційна), заступники — Євгенія Кравчук, Микита Потураєв та Гео Лерос (всі – “Слуга народу”), секретар комітету — Олександр Абдуллін (“Батьківщина”).

У Комітеті з питань молоді і спорту перший заступник голови — Жан Беленюк (“Слуга народу”), заступники голови комітету — Анатолій Костюх і Василь Мокан (обоє – “Слуга народу”), секретар комітету — Григорій Суркіс (“Опозиційна платформа — За життя”).

У Комітеті з питань освіти, науки та інновацій перший заступник голови комітету — Олександр Лукашев (“ОПЗЖ”), заступник — Сергій Колебошин (“Слуга народу”), секретар комітету — Наталія Піпа (“Голос”).

У Комітеті з питань прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій на Донбасі та Криму, перший заступник голови — Максим Ткаченко (“Слуга народу”), заступники — Неллі Яковлєва і Руслан Горбенко (обоє – “Голос”). Секретар комітету — Рустем Умєров (“Голос”).

У Комітеті з питань цифрової трансформації перший заступник голови комітету — Кіра Рудик (“Голос”), заступники голови комітету — Єгор Чернєв і Олександр Федієнко (обидва – “Слуга народу”), секретар комітету — Сергій Ларін (“ОПЗЖ”).

У Комітеті з питань правової політики перший заступник голови — Василь Німченко (“ОПЗЖ”), заступники голови — Ольга Совгиря, Андрій Костін і Валерій Божик (всі – “Слуга народу”), секретар комітету — Олег Макаров (“Голос”).

У Комітеті з питань аграрної та земельної політики перший заступник — Олег Мейдич (“Батьківщина”), заступники голови комітету — Степан Чернявський і Павло Халімон (обоє – “Слуга народу”) та Ігор Колихаєв (позафракційний), секретар комітету — Іван Чайківський (позафракційний).

У Комітеті з питань антикорупційної політики перший заступник — Ярослав Юрчишин (“Голос”), заступники голови — Галина Янченко і Олена Мошенець (обидві – “Слуга народу”), секретар комітету — Михайло Цимбалюк (“Батьківщина”).

У Комітеті з питань правоохоронної діяльності перший заступник — Андрій Осадчук (“Голос”), заступники голови — Сергій Іонушас, Максим Павлюк та Галина Михайлюк (усі – “Слуга народу”), а також Григорій Мамка (“ОПЗЖ”), секретар комітету — Сергій Мінько (позафракційний).

У Комітеті з питань енергетики та ЖКП перший заступник голови комітету — Олексій Кучеренко (“Батьківщина”), заступники голови — Юлій Іоффе (“ОПЗЖ”) та Роман Мулик і Олег Семінський (обоє – “Слуга народу”), секретар — Юрій Шаповалов (самовисуванець).

У Комітеті з питань транспорту та інфраструктури перший заступник голови — Юлія Клименко (“Голос”), заступники голови — Ігор Васильєв і Микола Тищенко (“Слуга народу”), секретар комітету — Геннадій Вацак (самовисуванець).

У Комітеті з питань організації державної влади перший заступник — Роман Лозинський (“Голос”), заступники голови — Аліна Загоруйко, Олена Шуляк та Олександр Качура (усі – “Слуга народу”), а також Ігор Гузь (позафракційний), секретар — Дмитро Ісаєнко (“ОПЗЖ”).

У Комітеті з питань національної безпеки перший заступник — Михайло Забродський (“Європейська солідарність”), заступники — Юрій Мисягін та Мар’яна Безугла (обоє – “Слуга народу”), секретар — Роман Костенко (“Голос”).

У Комітеті з питань здоров’я нації перший заступник — Валерій Дубіль (“Батьківщина”), заступники голови — Артем Дубнов і Оксана Дмитрієва (обоє – ”Слуга народу”), а також Михайло Макаренко (“ОПЗЖ”), секретар — Яна Зінкевич (“Євросолідарність”).

У Комітеті з питань екологічної політики перший заступник — Степан Івахів (позафракційний), заступники — Олена Криворучкіна і Олександр Маріковський (обоє – “Слуга народу”), секретар — Олександр Фельдман (“ОПЗЖ”).

Кандидатуру на посаду першого заступника голови Комітету з питань свободи слова, квоту на яку має “Батьківщина”, буде надано пізніше; секретар комітету — Сергій Швець (“Слуга народу”).

У Комітеті з питань Регламенту перший заступник голови — Андрій Пузійчук (“Батьківщина”), заступники голови — Ольга Савченко і Артем Культенко (обоє – “Слуга народу”), секретар — Михайло Папієв (“ОПЗЖ”).

У Комітеті з питань зовнішньої політики перший заступник голови — Григорій Немиря (“Батьківщина”), заступники — Марина Бардіна (“Слуга народу”) і Юлія Льовочкіна (“ОПЗЖ”), секретар — Соломія Бобровська (“Голос”).

У Комітеті з питань інтеграції України з ЄС перший заступник — Вадим Галайчук (“Слуга народу”), заступники — Марія Мезенцева (“Слуга народу”) і Олег Волошин (“ОПЗЖ”), секретар — Євген Яковенко (“Батьківщина”).

У Комітеті з питань соцполітики перший заступник голови — Анжеліка Лабунська (“Батьківщина”), заступники — Наталія Королевська (“ОПЗЖ”) і Валерій Стернічук (“Слуга народу”), секретар — Микола Бабенко (позафракційний).

За призначення голів комітетів, їхніх перших заступників, заступників та секретарів новообрані народні депутати мають проголосувати на пленарному засіданні Верховної Ради, яке відбудеться 29 серпня о 10:00 год.