Українська сторона проводить підготовчі роботи для початку відновлення мосту в Станиці Луганській

Українська сторона проводить підготовчі роботи для початку відновлення зруйнованого мосту в Станиці Луганській, бойовики ще не демонтували фортифікації.

Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил з посиланням на українську сторону Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

«Українська сторона проводить підготовчі роботи з обладнання майданчика для встановлення важкої будівельної техніки біля зруйнованої частини мосту», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, як зазначають в СЦКК, представники ТОВ «Флангер» проводили роботи з розширення узбіччя дороги у напрямку моста, а саме: повністю заасфальтували ліве узбіччя дороги (до 800 м) у напрямку зруйнованого мосту. Також, провели підготовчі роботи з розширення правої частини узбіччя дороги (покладено щебінь протяжністю до 600 м) у напрямку зруйнованого мосту.

Крім того, оперативно-піротехнічним підрозділом ДСНС України проводились роботи з обстеження ділянки місцевості для технологічної дороги з метою забезпечення під’їзду до зруйнованої частина мосту.

Українська сторона продемонструвала СММ ОБСЄ свою готовність до запланованих робіт по відновленню мосту.

Натомість, як наголошують в СЦКК, «незаконні збройні формування РФ не виконали взяті на себе зобов’язання щодо демонтажу фортифікаційних споруд на ділянці розведення №1, а саме, не виведений особовий склад, який здійснює постійне чергування у формі зразка РФ з нарукавними нашивками синього кольору, так званого СЦКК, та не прибрані фортифікаційні споруди, безпосередньо на мосту (синій кунг з логотипом СЦКК), так і за мостом (бетонні споруди – вогневі точки)».