Кернес не з’явився в Полтавський апеляційний суд

Голова міста Харкова Геннадій Кернес усьоме не з’явився в Полтавський апеляційний суд, через підписання меморандуму про модернізацію міста.

За неявку його оштрафували на 1921 гривню.

Про це в суді розповіли кореспонденту “Укрінформу”.

“Кернес знов не з’явився до суду. Електронною поштою він повідомив, що підписує меморандум про модернізацію міста. Прокурор, у свою чергу, просив застосувати до нього примусовий привід та грошове стягнення – за неявку до суду без поважних причин”, – розповіли в суді.

Відомо, що на Кернеса накладене грошове стягнення в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що дорівнює 1921 гривні.

В полтавському суді розглядають три апеляції на закриття справи проти харківського голови і двох його охоронців, їх обвинувачують у викраденні, катуванні та погрозі вбивством двох активістів Харківського Євромайдану взимку 2014 року.

Раніше справу Кернеса вже переносили. Засідання 30 серпня не відбулося через те, що захисники Кернеса перебували в відпустці та хворіли. Тоді засідання суду перенесли на 13 вересня, а в п’ятницю голова Харкова всьоме не з’явився в Полтавський апеляційний суд. Наступне судове засідання заплановане на 18 жовтня.

10 серпня минулого року в Київському райсуді Полтави закрили кримінальне впровадження проти Кернеса, а 12 серпня 2018 тодішній генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що справу Кернеса необхідно повернути на розгляд суду.