«Ліон» і «Зеніт» не виявили переможця в матчі Ліги чемпіонів

У матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів в групі G французький «Ліон» і петербурзький «Зеніт» зіграли внічию – 1:1.

Зустріч відбулася в Ліоні на «Стад де Люм’єр». Обслуговував матч арбітр Майкл Олівер. Як його асистентів виступили Стюарт Берт і Саймон Беннетт.

Рахунок був відкритий на 41-й хвилині – автором гола став Сердар Азмун, якому асистував Артем Дзюба. Французький клуб відігрався на початку другого тайму – відзначився Мемфіс Депай, який реалізував 11-метровий. Пенальті був призначений за фол Магомеда Оздоєва саме на Депа.

У другому турі «Зеніт» на своєму полі зіграє з португальською «Бенфікою». «Ліону» чекає виїзний матч з німецьким «РБ Лейпциг». Обидва матчі відбудуться 2 жовтня.