На виборах в Білорусі акредитовані понад 320 іноземних спостерігачів

Понад 320 іноземних спостерігачів акредитовані для роботи на парламентських виборах в Білорусі, повідомив в понеділок Центрвиборчком Республіки.

За останніми даними, розміщеними на сайті ЦВК, акредитації отримали 323 спостерігача. Найбільше учасників моніторингу до теперішнього часу акредитовані від місії СНД – 278, у тому числі 25 входять в моніторингову групу по лінії Міжпарламентської асамблеї Співдружності.

Від Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ акредитований 41 представник. Ще чотири людини представляють виборчі органи іноземних держав.

Вибори в нижню палату парламенту Білорусі (Палату представників) призначені на 17 листопада. Передбачається, що брати участь у моніторингу братимуть участь близько 400 довгострокових і короткострокових спостерігачів від Співдружності, а також 430 представників БДІПЛ ОБСЄ. Крім того, для роботи на території республіки за традицією запрошені Шанхайська організація співпраці (ШОС) і співробітники ЦВК іноземних держав. Глава білоруського МЗС Володимир Макей раніше заявляв, що Мінськ готовий до відкритої співпраці з міжнародними спостерігачами.