“Опозиційна платформа – За життя” вимагає негайної відставки Гончарука

Виступ прем’єр-міністра України Олексія Гончарука на концерті нацистської групи “Сокира Перуна”, яка відкрито демонструє фашистську символіку, – це або боягузтво напередодні праворадикальних антиурядових акцій, або демонстрація прихильності прем’єра Гончарука нацистським ідеям.

У будь-якому випадку такий прем’єр країні не потрібен і повинен піти у відставку, вважають в “Опозиційній платформі – За життя”.

“Нинішня влада Зеленського – Гончарука вже заявила, що має намір душити малий і середній бізнес новими податками, продовжувати політику тарифного геноциду, розпродати українську землю, стратегічні підприємства й обслуговувати інтереси МВФ.

Зеленський та Гончарук не здатні принести мир в Україну і своїми виступами перед фашистами та радикалами і заграванням з радикалами й екстремістами роздають індульгенцію на вчинення нових злочинів, таких як “справа Стерненка”, – йдеться в заяві партії.

У політсилі вважають, що відверто пронацистські погляди і дії прем’єра Гончарука є сигналом щодо гарантій недоторканності для злочинців нацистів-радикалів й одночасно з цим сигналом для всіх міжнародних партнерів України, зокрема МВФ, США, ЄС і Фонда Сороса, щодо справжнього змісту нинішньої української Зе-влади.

“За неповагу до українського народу, який переміг фашизм у Великій Вітчизняній війні, саботаж мирного процесу на Донбасі, демонстрацію підтримки фашистських націонал-радикальних організацій “Опозиційна платформа – За життя” вимагає негайної відставки прем’єра з фашистськими поглядами. Гончарука – у відставку!” – йдеться в заяві.