Поліція назвала основну версію вибуху у центрі Києва

Поліція назвала основну версію вибуху у центрі Києва – необережне поводження з гранатою.

Про це заявив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

Крищенко зазначив, що загиблі були між собою знайомі і між ними не було конфлікту. Основною версією є необережне поводження з гранатою.

“Було встановлено, що загиблі знайомі між собою. Вони спілкувалися біля офісу і потім пролунав вибух. Є свідки та записи камер відеоспостереження, які підтверджують, що до них ніхто не підходив, у них не було ні з ким конфліктів, тому, не дивлячись на те, що нами порушено кримінальне провадження за ст. 115 ч.2 (умисне вбивство двох осіб). Основною версією залишається те, що це було необережне поводження з гранатою”, – сказав він.

Крищенко додав, що при обшуці по місці мешкання у одного з загиблих було виявлено ще один запал від бойової гранати.

“Було проведено огляд міста події, офісу, де є залишки алкогольних напоїв. Також в одного з загиблих при обшуці по місці мешкання було виявлено ще один запал від бойової гранати”, – сказав він.

Вчора ввечері у центрі Києва на вулиці Пушкінській стався вибух, у результаті якого дві людини загинули, жінка отримала поранення. Один із загиблих – колишній морський піхотинець, гвардієць батальйону “Донбас” та засновник благодійного фонду “Купол” Віктор Дегтярьов.