Блумберг може висувати свою кандидатуру в президентах США

Колишній мер Нью-Йорка мільярдер Майкл Блумберг може висунути свою кандидатуру від демократичної партії на виборах президента США в 2020 році, повідомляє The New York Times (NYT) з посиланням на джерела.

Раніше Блумберг заявляв, що не буде балотуватися.

За даними джерел газети, Блумберг ще не прийняв остаточного рішення про висунення. Радник мільярдера Говард Вольфсон зазначив, що мільярдер вважає президента США Дональда Трампа «безпрецедентною загрозою для країни».

За його словами, Блумберг не вважає поточних претендентів від демократів Елізабет Уоррен і Берні Сандерса сильними кандидатами.

«Нам потрібно завершити роботу і забезпечити поразку Трампа. Але Майк все більше стурбований, що поточні претенденти від демократів не готові зробити це », – написав Вольфсон в Twitter.

За даними NYT, Блумберг може скласти серйозну конкуренцію для найбільш ймовірного кандидата від демократів – Джо Байдена. Крім нього, передвиборну кампанію серед демократів уже почав сенатор Берні Сандерс.

Майклу Блумбергу 77 років. Він займав пост мера Нью-Йорка з 2002 по 2013 роки. Блумберг займає 9-е місце в рейтингу найбагатших бізнесменів світу за версією Forbes, його статок оцінюється в $ 55,5 млрд.