Скоро сніг випаде в усіх регіонах

На початку наступного тижня  сніг випаде в усіх регіонах.

Про це повідомляє  Український гідрометцентр.

2 грудня

Тиждень в Україні розпочнеться з снігопадів у західних, Вінницькій та Житомирській областях. Температура повітря вдень коливатиметься від +1 до -2 градусів, вночі похолодає до -3…-7 градусів.

Наступного тижня Україну засипле снігом

3 грудня

У вівторок мокрий сніг прогнозують на всій території країни. У південних областях разом з снігом очікують невеликий дощ. Температура повітря вдень коливатиметься від +3 на півдні до -2 на півночі та сході.

Наступного тижня Україну засипле снігом

4 грудня

У середу опади відступлять з західних, південних та більшості центральних областей. Невеликий мокрий сніг прогнозують у східних, північних, Київській та Житомирській областях. На південь та захід прийде потепління, там очікують від +1 до +4 градусів. На решті території вдень від +1 до -3. Вночі температура знизиться до -3…-5.

Наступного тижня Україну засипле снігом

5 грудня

У четвер мокрий сніг з дощем збережуться лише у східних, Полтавській та Дніпропетровській областях. Температура повітря почне зростати у центральних, південних, західних та північних областях. Синоптики прогнозують вдень до +3…+6 градусів. Вночі термометри покажуть від -1 до -4 градусів морозу.

Наступного тижня Україну засипле снігом

Синоптик Наталка Діденко прогнозувала, що у неділю, 1 грудня, та в понеділок, 2 грудня, в Україну прийде похолодання. Однак, за словами синоптика, вже 4-5 грудня знову потеплішає.