Керівника одного з відділів РДА затримали під час отримання ним частини хабара

У Тернополі співробітники обласного управління стратегічних розслідувань Нацполіції і СБУ під процесуальним керівництвом Тернопільської місцевої прокуратури затримали керівника одного з відділів РДА під час отримання ним частини хабара.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Було встановлено, що чиновник Тернопільської районної державної адміністрації вимагав за затвердження будівельних паспортів забудови земельної ділянки та декларації про початок виконання будівельних робіт 4200 доларів США “винагороди”.

“Оперативники управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області Нацполіції спільно з ДВБ Нацполіції, обласним управлінням СБУ під процесуальним керівництвом Тернопільської місцевої прокуратури задокументували факт передачі і отримання частини неправомірної вигоди. У службовому кабінеті чиновника правоохоронці вилучили 1500 доларів США, які той отримав в якості хабара”, – наголошується в повідомленні.

Повідомляється, що дії посадової особи підпадають під ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 368 Кримінального кодексу України.

Сьогодні Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила в силі запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту начальниці департаменту доступу до публічної інформації Офісу президента України Світлані Кондзелі.