Ясько замінить Яременка на посаді голови міжнародного комітету

Фракція “Слуга народу” вибрала Єлизавету Ясько на посаду голови комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

“Консолідованим рішенням всієї нашої команди новим головою обрано Лізу Ясько. І ми розуміємо, що керувати таким комітетом – це не бонус і не нагорода, а серйозна відповідальність. Впевнені, що Ліза до неї готова”, – зазначила Кравчук, пише ZN.

У свою чергу перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко спрогнозував, що затвердити кандидатуру Ясько Рада може вже на цьому пленарному тижні.

“Є пропозиція, щоб головою комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва була Єлизавета Ясько і, відповідно, ми зараз будемо готувати проект постанови, спрямовувати в регламентний комітет. У середу – засідання регламентного комітету… Якщо в середу ми його приймемо (на регламентному комітеті – ред), то в четвер-п’ятницю в залі він буде. На цьому тижні є потенціал (обрати Ясько головою комітету – ред)”, – сказав Корнієнко журналістам після засідання фракції “Слуга народу” в понеділок увечері в Києві.

Єлизавета Ясько – депутат від президентської “Слуги народу”. Закінчила Школу державного управління Блаватника в Оксфордському університеті, очолювала українську спільноту в університеті, потім працювала в Міністерстві з питань диджитализации, медіа культури і спорту Великобританії, Українському католицькому університеті, в команді стратегічних комунікацій АП України.

В комітеті, очолює підкомітет з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх і багатосторонніх відносин. З 20 вересня очолює делегацію Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Зазначимо Ясько замінить на посаді Богдана Яременка, якого фракція відкликала після оприлюднення його листування.