ЦВК визнала обраним та зареєструвала народного депутата від «Слуги народу» Мандзія

Центральна виборча комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата України від партії «Слуга народу» Сергія Мандзія.

Як повідомили УНІАН у Відділі взаємодії із ЗМІ Секретаріату ЦВК, таке рішення було ухвалено сьогодні на засіданні комісії.

Зазначається, що Верховна Рада постановою від 3 грудня достроково припинила повноваження народного депутата Олександра Кубракова, обраного на позачергових виборах народних депутатів 21 липня у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від партії ”Слуга народу”, у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень. Зазначена Постанова надійшла до ЦВК.
Відтак, Комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата, обраного на позачергових виборах народних депутатів 21 липня в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, Мандзія Сергія Володимировича, 1974 року народження, проживає в місті Хмельницькому, члена політичної партії ”Слуга народу”, включеного до виборчого списку партії під № 136.

Ннаприкінці листопада Кубракова було призначено головою Державного агентства автомобільних доріг України («Укравтодор»).