Росія відправила черговий “гуманітарний конвой” на Донбас

Російська Федерація відправила черговий “гуманітарний конвой” на Донбас.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Згідно зі звітом, у четвер, 5 грудня, о 05:20 92-я російська колона прибула на пункт пропуску “Донецьк”. Транспортних засобів були перевірені прикордонниками і митниками Російської Федерації до їх в’їзду в Україну. Всі десять автомобілів в’їхали назад у Російську Федерацію до 11:35 5 грудня.

“Конвой складався з десяти транспортних засобів: однієї машини супроводу і дев’яти цивільних вантажних автомобілів. З дев’яти вантажних автомобілів тільки два мали напис “Гуманітарна допомога від Російської Федерації”. В 05:20 автомобілі в’їхали в зону митного контролю”, – йдеться в повідомленні.

Четверо українських прикордонників і двоє митників також провели візуальне спостереження за транспортними засобами зовні. До 05:40 всі машини залишили КПП в напрямку України.

Після повернення на пункт пропуску “Донецьк” колону “гумконвоя” також оглянули співробітники прикордонних і митних служб Росії та України. Один із співробітників прикордонної служби РФ сфотографував і зняв на відео всю процедуру. До 11:35 всі десять автомобілів в’їхали назад у Російську Федерацію.