Екс прокурор Луценко в інтерв’ю заявив про неправдиві свідчення Марі Йованович у Конгресі

Колишній генпрокурор Юрій Луценко в інтерв’ю заявив, що експослиня США в Україні Марі Йованович у свідченнях під присягою у Конгресі в рамках розслідування імпічменту Дональда Трампа казала неправду.

Повідомляє телеканал One America News Network у Твіттері

“Записали велике інтерв’ю із Юрієм Луценком у Будапешті.

Колишній генпрокурор України Луценко: посол Йованович збрехала під присягою американському народу у справі Адама Шиффа про імпічмент”.

Адвокат президента США Руді Джуліані робить документальний серіал для кишенькового телеканалу республіканців OANN. У третій серії покажуть його інтерв’ю з Луценком.

 

Видання The New York Times повідомило, що з Будапешту адвокат Трампа в середу, 4 грудня, полетів у Київ і бачився з експрокурорами Віктором Шокіним і Костянтином Куликом.

З 2016 по 2019 роки посольство США в Україні очолювала Марі Йованович. Після її звільнення Трамп у розмові з президентом Володимиром Зеленським назвав її “поганим послом”.

Луценко в інтерв’ю The Hill заявив, що Йованович дала йому список людей, яких попросила “не переслідувати”.

Крім того, Луценко додав, що не отримав від американського посольства в Україні близько 4 млн доларів, які вона мала виділити на його відомство.

3 грудня Комітет з розвідки Палати представників Конгресу США оприлюднив звіт про імпічмент зі звинуваченням президента Дональда Трампа у зловживанні владою.