Стали відомі імена ведучих Євробачення-2020

Організатори Євробачення-2020 продовжують розкривати подробиці пісенного конкурсу, який пройде у Роттердамі (Нідерланди).

Раніше були представлені слоган конкурсу, логотип музичного шоу тадизайн сценічного майданчика, а також оголошені дата старту продажів квитків і ціна на них. Тепер же стали відомі імена ведучих Євробачення-2020.

Як повідомляється на сайті eurovision.tv, ведучими шоу стали Шанталь Янзен, Едсилія Ромблі та Ян Сміт. Всі зірки можуть похвалитися великою  популярністю в Нідерландах і мають великий досвід роботи перед камерою.

Едсилія Ромблі, Шанталь Янзен та Ян Сміт
eurovision.tvШанталь Янзен закінчила Амстердамський університет мистецтв і активно знімалася у фільмах і виступала в театральних постановках. Також дівчина відома як ведуча телешоу і співачка. У 2011 році зірка пройшла кастинг на “Голос Нідерландів” і почала вокальну
Едсилія Ромблі стала відома після перемоги на талант-шоу Soundmixshow в 1996 році. Дівчина також двічі пробувала свої сили на “Євробаченні”, представляючи Голландію.
Ян Сміт широко відомий як співак у Нідерландах, Бельгії, Німеччині, Австрії та Швейцарії. Свій перший хіт він записав у 10 років. З тих пір вокаліст і ведучий активно розвивав свою кар’єру, підкоряючи талант-шоу і національні премії.  Крім цього, він успішний художник.16 жовтня стартував Національний відбір на Євробачення-2020. Відбір буде складатися з трьох етапів: всеукраїнський онлайн-збір анкет (триватиме до 25 грудня), телевізійні півфінали (8 і 15 лютого) і фінал (22 лютого), під час якого Україна назве свого представника на Євробачення-2020. Ведучий прямих ефірів – Сергій Притула.

Міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2020” відбудеться 12, 14 і 16 травня 2020 року у місті Роттердам, Нідерланди. На Євробаченні-2020 виступлять представники 41-ї країни.