У Мехіко затвердили зміни в договорі про торгівлю з США і Канадою

Представники США, Канади і Мексики підписали у вівторок в Мехіко поправки до тристоронньої угоди країн про вільну торгівлю, що дозволяють почати парламентську ратифікацію документа.

“Ми прийшли до фундаментальної угоди. Це договір, що працює на благо трьох народів, націй і урядів”, – заявив президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор після підписання Протоколу змін до угоди, трансляцію вів уряд Мексики в Twitter.

Gobierno de México

@GobiernoMX
Firma del Protocolo Modificatorio al Tratado entre México, Estados Unidos y Canadá | #TMEC #USMCA https://www.pscp.tv/w/cL_d3zFNV0V3YUdBTFhrS2J8MVlxS0RuQlhabkxKVhF_UPWb2cDw2cOYEGtOCnTzsDy2gHHsGmJERqZodyJS …

Gobierno de México @GobiernoMX
Firma del Protocolo Modificatorio al Tratado entre México, Estados Unidos y Canadá | #TMEC #USMCA

pscp.tv
Сімсот тридцять дев’ять
20:39 – 10 груд. 2019 р.
Інформація про рекламу в Твіттері і конфіденційність
483 чоловік(а) говорять про це
Робота над переглядом положень Північноамериканського договору про вільну торгівлю почалася в 2017 році і була відзначена низкою конфліктів, включаючи загрози введення мит США стосовно Канади.
Договір переглядає правила доступу учасників на внутрішні ринки трьох країн, тарифи і деякі норми трудового законодавства. Після підписання змін він повинен пройти ратифікацію в парламентах країн. Очікується, що нові норми набудуть чинності в червні 2020 року.