Львів у меншості обіграв Колос

ПФК “Львів” домашнім матчем проти “Колоса” відкрив 18-й тур української Прем’єр-ліги, який стане останнім перед зимовою перервою.

Господарі з рахунком 3:2 зуміли перемогти новачка УПЛ завдяки голам бразильців Ренана (13’) та Альваро (73’), а також реалізованому пенальті Микити Татаркова (32’).

Гості відповіли лише м’ячем Вадима Парамонова на 29-й хвилині зустрічі та голом Володимира Лисенка перед самим фінальним свистком.

Зазначимо, що від 60-ї хвилини львів’яни грали удесятьох. Воротар клубу Богдан Сарнавський зіграв рукою за межами штрафного майданчика, за що отримав пряму червону картку.

Після цієї поразки “Колос” залишився на шостій сходинці УПЛ з 20 очками. “Львів” набрав 15 пунктів та продовжив посідати десяте місце в таблиці, відірвавшись від аутсайдерів чемпіонату, “Карпат” і “Ворскли”, на 4 бали.

Українська Прем’єр-ліга. 18-й тур.
«Львів» – «Колос» – 3:2
 Ренан (13), Татарков (32, з пенальті), Альваро (73) – Парамонов (29), Лисенко (90+4).