У Польщі затримали українських контрабандистів, понад 100 кг бурштину

Двоє громадян України намагалися перенести в Польщу контрабанду бурштину на суму майже 50 тис. євро і цигарок на понад 13 тис. євро.

Польські прикордонники у селі Пригоріле в Люблінському воєводстві зупинили чергову контрабанду понад 100 кг бурштину та 4 тис. пачок цигарок з України на польсько-українському кордоні через річку Буг. Затримані двоє громадян України, пише Польське радіо.

Контрабандистів затримали «на гарячому», коли вони несли бурштин та цигарки над берегом Бугу неподалік Грубешова. Нелегальний товар раніше незаконно перенесли через річку з України.

«Чоловікам вдалося перенести на польський берег річки понад 103 кг бурштину на суму понад 206 тис. злотих (48 тис. євро) та 4 тис. пачок цигарок на суму понад 56 тис. злотих (понад 13 тис. євро)», – поінформували у суботу в Надбужанському відділі Прикордонної служби Польщі.

Затриманих чоловіків передали українським прикордонникам.

Цього року це був перша контрабанда такої великої кількості бурштину через «зелений кордон». Від початку року працівники Надбужанського відділу Прикордонної служби запобігли незаконному ввезенню до Польщі цигарок на суму понад 17 млн злотих (4 млн євро).