Молодіжна збірна України з хокею обіграла збірну Польщі в рамках групи В ЧС

У суботу ввечері молодіжна збірна України з хокею віком до 20 років обіграла Польщу в рамках групи В Чемпіонату світу, який проходить у Києві.

Матч завершився з рахунком 3:0 на користь “синьо-жовтих”, повідомляє “Sport.ua”.

На 6-й хвилині українцям вдалася результативна атака. Морозов прострілив на п’ятачок, звідки Пересунько відправив шайбу в ворота суперника – 1:0. Відмічається, що після голу протягом першого періоду поляки двічі грали в більшості, але зрівняти рахунок їм не вдалося.

Друга частина гри пройшла без голів, а от у третьому таймі Україна забила ще двічі. Спочатку Морозов віддав другий гольовий пас, цього разу на Даниленка, який подвоїв рахунок на користь української збірної. Відчутна перевага була на боці “жовто-синіх”, а згодом рефері ще й призначив буліт у ворота поляків, який реалізував Пересунько і встановив фінальни рахунок – 3:0.

До цього українці вже провели один матч проти збірної Угорщини, тоді колектив програв із рахунком 1:5. Протягом наступних чотирьох днів молодіжна збірна України проведе ще три гри, у яких зустрінеться з молодіжками Франції (сьогодні, 15 грудня), Італії (17 грудня) та Естонії (18 грудня).

Наразі лідирують у групі французи, які перемогли у двох матчах і набрали максимальні 6 очок.