Apple подала до суду на конструктора процесорів для iPhone і iPad

Компанія Apple подала до суду на свого колишнього співробітника, який залишив корпорацію минулої зими, пропрацювавши там близько десяти років.

Тут він займався дизайном кастомних чіпів для планшетів і смартфонів Apple. Після звільнення з компанії Джерард Вільямс III заснував власний стартап Nuvia з розробки процесорів на базі Arm.

В Apple вважають, що її колишній співробітник порушив умови контракту, приховав інформацію про своє підготовлюване звільнення і намір відкрити власний стартап. Також в Apple підозрюють Джерарда Вільямса у використанні свого службового становища, яке давало йому доступ до закритої інформації.

Крім того, «яблучній» корпорації не сподобалося те, що Вільямс «забрав» з собою інших співробітників Apple. Відзначається, що серед засновників Nuvia значаться стовпи Кремнієвої долини, які працювали в AMD, Google, Broadcom, Red Hat і Texas Instruments.

Вільямс, в свою чергу, стверджує, що Apple порушила закон, збираючи дані про нього (і про будь-яких інших своїх співробітників). Крім того, він вільний від зобов’язань, згідно із законодавством Каліфорнії.