Динамо впевнено перемогло Десну

“Динамо” у поєдинку 18-го туру української Прем’єр-ліги здобуло важку гостьову перемогу над “Десною” – 1:0.

Перед початком матчу вболівальники “Динамо” за допомогою банера звернулися до братів Суркісів з проханням покинути клуб.

“Суркіси, від##іться від “Динамо”, – було написано на банері.

В загальному зустріч пройшла у рівній боротьбі. Чернігівська команда створила багато небезпечних моментів біля воріт Георгія Бущана, але не реалізувала їх. У першому таймі Калитвинцев та Філіппов втратили чудові нагоди розмочити рахунок, пробивши над поперечиною.

Натомість, “біло-сині” своїм шансом скористалися. На 25-й хвилині Віктор Циганков зорієнтувався у чужому штрафному майданчику і переправив м’яч у ворота після заблокованого удару Беньяміна Вербича.

У другому таймі Циганков міг оформлювати дубль, але не переграв Євгена Паста в ближньому бою.

На 74-й хвилині чернігівці відповіли супермоментом – Філіппов легко хитнув Шабанова та вирвався сам на сам з голкіпером. На щастя для команди Михайличенка, Бущан потягнув потужний постріл футболіста “Десни”.

На останніх хвилинах підопічні Олександра Рябоконя влаштувала штурм воріт гостей, але успіху не досягнули. Своєю чергою, “Динамо” організувало контратаку та заробило пенальті після фолу на Вербичі. Реалізувати одинадцятиметровий словенець не зумів, зарядивши м’яч у каркас воріт.

Таким чином, кияни помстилися чернігівцям за поразку в першому колі на “Олімпійському”.

Завдяки перемозі “Динамо” набирає 36 очок і завершує першу частину чемпіонату на другому місці в турнірній таблиці. Відставання від “Шахтаря” становить 14 балів.

“Десна” йде на зимові канікули на четвертій позиції, маючи у своєму активі 33 пункти. Чернігівська команда одним очком поступається луганській “Зорі”.