“Олександрія” перемогла “Дніпро-1” в матчі з трьома пенальті

У заключному матчі 18-го туру УПЛ СК Дніпро-1 в меншості програв Олександрії – 1:2.

Зазначимо, що основні події в цій дуелі припали на останні 15 хвилин. Спершу Третьяков реалізував пенальті. На 90-й хвилині Куліш зрівняв рахунок “з точки” за фол Лучкевича.

Уже в компенсований час Назаренко отримав пряму червону і залишив Дніпро удев’ятьох. Втримати перемогу господарям не вдалося – головний арбітр зустрічі Микола Балакін призначив третій пенальті у матчі. Третьяков оформив дубль і приніс перемогу Олександрії.

Після цієї перемоги “Олександрія” набрала 33 очки та завершила 2019 рік на п’ятій сходинці. Що стосується “Дніпра-1”, то вони залишилися з 18 балами на восьмому місці.