“Атлетіко” вирвав перемогу у “Барселони” і вийшов до фіналу Суперкубка Іспанії

У півфінальному матчі Суперкубка Іспанії “Барселона” програла “Атлетіко”. Фінальний свисток зафіксував перемогу мадридської команди з рахунком 3:2.

Автором першого гола став півзахисник «Атлетіко» Коке на початку другого тайму. Через п’ять хвилин нападник «Барселони» Ліонель Мессі зрівняв рахунок. В середині другої половини форвард Антуан Грізманн вивів синьо-гранатових вперед. У кінцівці по одному м’ячу у ворота каталонців відправили нападники «матрацників» Альваро Мората (пенальті) і Анхель Корреа.

Таким чином, “матрацники” зустрінуться у фіналі з “Реалом”, який раніше обіграв “Валенсію”.

Матч відбудеться в Джидді на стадіоні «Кінг Абдулла Спортс Сіті» 12 січня, початок – о 20:00 за київським часом.

“Барселона” – “Атлетіко” 2:3

Голи: Коке, 46 – 0:1, Мессі, 51 – 1:1, Грізманн, 62 – 2:1, Мората (пен), 81 – 2:2, Корреа, 86 – 2:3

“Барселона”: Нето, Умтіті, Альба, Піке, Серхіо Роберто, де Йонг (Фаті, 88), Відаль, Бускетс (Ракітіч, ​​86), Грізманн, Мессі, Суарес.

“Атлетіко”: Хмара, Лоді (Вітол, 67), Савич, Тріпп’єр, Феліпе, Сауль, Еррера (Коке, 46; Льоренте, 72), Корреа, Томас, Жоау Фелікс, Мората.

Попередження: Піке (31), Томас (35), Суарес (45), Савич (45), Феліпе (64), Льоренте (72), Відаль (77), Нето (80).