Ордець: Українська збірна сильніша за російську

Захисник московського “Динамо” Іван Ордець поділився очікуваннями від можливої ​​очної зустрічі збірних Росії та України у фінальній частині Євро-2020.

Картинки по запросу ордець

“Звичайно, хотів би щоб вони зустрілися. По-перше, це означало б, що команди як мінімум вийшли з групи. А, по-друге, можливо, матч сприяв би нормалізації відносин. Яка збірна сильніша? Українська.

А якщо порівняти чемпіонати двох країн, то сильніше російський. В Україні на високому рівні лише “Шахтар” та київське “Динамо”. Та й то у останнього в останні два-три роки помітний спад, щось не йде, постійно змінюються тренери. Хлопці, думаю, не встигають навіть перебудуватися, як треба звикати до нових вимог. Хоча на Кубок з “Шахтарем” вони завжди добре грають.

Шкода, увага до футболу в останні роки знизилася. Стадіони відмінні в Харкові, Києві, Одесі, Львові, але заповнюються трибуни тільки на єврокубкових матчах. Сподіваюся, ситуація зміниться. У Росії більше сильних команд і вищий ажіотаж навколо футболу “, – сказав Ордець.

27-річний Ордець перейшов в “Динамо” минулого літа, а до цього він всю кар’єру провів в “Шахтарі” за винятком одного сезону в оренді.