Гончарук доручив усунути керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив усунути керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу від посади на час проведення аудиту.

Про це Гончарук заявив на нараді з новопризначеним головою Державного агентства лісових ресурсів України Андрієм Заблоцьким та керівниками обласних управлінь лісового господарства.

За результатами перевірок буде ухвалено відповідне кадрове рішення.

“Щодо вас дуже погана інформація й у ЗМІ, багато депутатських звернень було до мене особисто щодо вас. Тому я попросив усунути вас від виконання обов’язків до закінчення проведення аудиту. А за підсумками, якщо будуть підстави, звільнити насамперед”, – заявив Гончарук.

Також прем’єр-міністр Олексій Гончарук назвав перелік областей, в яких, на його думку, потрібно розв`язувати питання кадрів та провести повний аудит. Однією з перших прозвучала Закарпатська область.

Гончарук доручив голові Державного агентства лісових ресурсів Андрію Заблоцькому забезпечити роботу онлайн-майданчиків з продажу деревини до 1 лютого 2020 року.