«Ювентус» розгромив «Удінезе» і вийшов в 1/4 фіналу Кубка Італії

«Ювентус» розгромив «Удінезе» в матчі 1/8 фіналу Кубка Італії. Зустріч проходила в Турині на стадіоні «Альянц Ювентус» і завершилася з рахунком 4:0.

Перший гол у матчі був забитий на 16-й хвилині. Після пасу Пауло Дібали ворота гостей вразив Гонсало Ігуаїн. Через 10 хвилин, реалізувавши пенальті, забив уже сам Дібала. На 57-й хвилині він же довів рахунок до розгромного. Крапку в матчі поставив Дуглас Коста. На 61-й хвилині бразилець реалізував ще один 11-метровий удар, який був призначений у ворота «Удінезе».

«Ювентус» став передостаннім учасником чвертьфіналу Кубка Італії. Раніше в вісімку кращих команд турніру вийшли «Наполі», «Лаціо», «Фіорентина», «Інтер», «Мілан» і «Торіно». Останній учасник 1/4 фіналу визначиться в матчі «Рома» – «Парма», який буде зіграний в четвер, 16 січня.