Зеленський визначиться з новим прем’єром на цих вихідних

Президент України Володимир Зеленський на вихідних прийме рішення щодо кандидатури нового прем’єр-міністра і складу уряду.

Про це повідомили джерела ІА “Центр новин” у фракції “Слуга народу”.

“У суботу та неділю Зеленський і його оточення зосередяться на обговоренні складу нового уряду і його глави”, – сказав співрозмовник.

Він додав, що заплановані як мінімум дві робочих наради.

“Відомо також, що відбудуться кілька зустрічей з ключовими фігурами з оточення Зеленського, а також зарубіжні консультації по телефону”, – додав він.

Як повідомлялось раніше, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук підтвердив, що подав президенту Володимиру Зеленському заяву про відставку.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, 15 січня Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву на звільнення.

Потім, Гончарук у відео-зверненні заявив, що проти команди президента та уряду працює багато людей.

Раніше в мережі опублікували запис наради у прем’єр-міністра Олексія Гончарука щодо ситуації із курсом гривні, де він висловив неоднозначні думки щодо президента Володимира Зеленського. На оприлюдненому аудіо, прем’єр сказав, що президент не розуміє економічних процесів в країні. При цьому сам визнав себе профаном в економіці.

Варто зауважити, що Верховна Рада не може ініціювати відставку уряду протягом року, тому подати у відставку Гончарук може лише сам.