Гаррі й Меган офіційно втратили свій королівський титул

Принц Гаррі та Меган більше не використовуватимуть свій королівський титул і не отримуватимуть фінансування на виконання своїх королівських обов’язків

Таку заяву поширив Букінгемський палац.

Пара також офіційно не представлятиме королеву.

Нові домовленості почнуть діяти із весни.

Герцог та герцогиня Сассекські також повернуть понад 2 млн фунтів на ремонт Фрогмор котедж, який залишиться їхнім домом у Британії.

Раніше пара завила, що вони хочуть відійти від виконання королівських обов’язків.

У заяві королеви йдеться, що “після багатьох місяців розмов та недавніх дискусій” вона задоволена тим, що “нам разом вдалося знайти конструктивний шлях виходу із ситуації для мого внука та його родини”.

“Гаррі, Меган та Арчі завжди будуть любими членами моєї родини” – йдеться у заяві.

“Я визнаю усі виклики, з якими їм довелося зіткнутися за останні два роки і підтримую їхнє бажання жити більш незалежним життям. Хочу подякувати їм за їхню віддану роботу у цій країні, країнах Співдружності та поза її межами, а також особливо пишаюся тим, як Меган вдалося так швидко стати членом нашої родини”.

“Уся наша родина сподівається, що сьогоднішня угода дозволить їм почати будувати нове щасливе і спокійне життя”, – сказано у заяві.

Нагадаємо, королева Великобританії Єлизавета II підтримала принца Гаррі та його дружину Меган Маркл щодо початку “нового життя”.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, нове життя принца Гаррі та його дружини Меган Маркл в Канаді завдасть відчутного удару по бюджету Скотленд-Ярду.

Раніше Гаррі і Меган заявили, що відмовляються від бюджетного фінансування і мають намір надалі самостійно заробляти на життя. Одночасно з відмовою від титулів старших членів королівської сім’ї вони автоматично склали з себе багато обов’язків, що виконуються при дворі. Проте молоде подружжя запевнили, що збираються і надалі допомагати королеві в її справах при необхідності.