Шведський телепродюсер Мартін Остердаль став новим керівником Євробачення

Стало відомо, хто замінить Йона Ола Санда на посаді виконавчого директора Євробачення, який керував конкурсом з 2011 року і йде з посади після завершення шоу в Нідерландах.

Як повідомляється на сайті eurovision.tv, ним стане 46-річний шведський телепродюсер Мартін Остердаль. Остердаль був призначений на посаду керівника відділу Європейської мовної спілки (ЄМС) Live Events, який курирує дитяче Євробачення і конкурс молодих музикантів.

Мартін почне працювати над конкурсом “Євробачення” наприкінці квітня 2020 року і візьме на себе роль виконавчого супервайзера відразу після Гранд-фіналу цього року 16 травня. Він також буде курирувати дитяче Євробачення, яке відбудеться в листопаді.

Мартін Остердаль – відомий телеведучий, який працював виконавчим продюсером пісенних конкурсів 2013 і 2016 років у Швеції. Він має великий міжнародний досвід роботи в музичній і медіа-індустрії. Крім того, Мартін написав романи, які були переведені на 10 мов.

Нагадаємо, раніше були названі півфіналісти Нацвідбору на Євробачення-2020. Телевізійні півфінали заплановані на 8 і 15 лютого, а фінал на 22 лютого. Вести ефіри нацвідбору знову буде Сергій Притула.

Міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2020” відбудеться 12, 14 і 16 травня 2020 року у місті Роттердам, Нідерланди. Раніше були представлені слоган конкурсу, логотип музичного шоу тадизайн сценічного майданчика, а також оголошені імена ведучих.