Суд стягнув 100 млн грн з компаній Коломойського на користь Нацбанку

Господарський суд Львівської області прийняв нове рішення у справі про рефінансування ПриватБанку, повідомляє прес-служба НБУ.

Так, суд в повному обсязі задовольнив позов Національного банку України про звернення щодо стягнення на предмет іпотеки Дніпрометалсервіс.

За інформацією регклятора, у вересні 2014 року компанія Дніпрометалсервіс (пов’язана з екс-власником ПриватБанку Ігорем Коломойським) надала Нацбанку в заставу нежитлове приміщення площею майже 20 000 кв. м і вартістю понад 100 млн грн в якості застави по кредиту рефінансування, який надавався ПриватБанку до націоналізації.

Відзначається, що оскільки Дніпрометалсервіс не виконав взятих на себе зобов’язань майнового поручителя ПриватБанку, НБУ в травні 2018 року подав до суду з метою стягнення заставного майна.

16 січня суд задовольнив позов Нацбанку в повному обсязі.

Як повідомляють в НБУ, в цілому суди прийняли 24 рішення на користь Нацбанку про звернення стягнення на предмети іпотеки за зобов’язаннями ПриватБанку на загальну суму 1,36 млн грн. 18 рішень вступили в законну силу, виконавчі документи по ним направлені в органи Державної виконавчої служби для примусового виконання.